O mně

 

 

Nutriční a výživová poradna
Pavla Janovská DiS

 

Jsem vystudovaná nutriční terapeutka z VOŠ zdravotní v Ostravě.

Svou první poradenskou činnost jsem zahájila před dvěma lety ve Studiu Revita ve Frýdlantu nad Ostravicí, nyní působím na zdravotním středisku . Za celou dobu mé praxe mám mnoho zkušeností s redukčními režimy, jak u žen, tak u mužů. Mým klientům a klientkám jsem se pokusila splnit jejich sny o krásném a zdravém těle. Mnohým jsem pomohla snížit cukr v krvi, cholesterol, hypertenzi a jiné nemoci související s obezitou. Zvednout sebevědomí, být opět atraktivní nejen pro své okolí a hlavně předcházet civilizačním nemocem. 

Mou poradnu a jak pracuji, najdete i na facebooku - „nutriční a výživová poradna“, přidejte si mě a podívejte se na mou práci a úspěchy mých klientů.

 

Komu jsou určeny mé služby?

V poradně se věnuji zcela individuálně všem potřebám klienta, a to na základě diagnostického měření. Neprovozuji prodej zázračných hubnoucích preparátů, ale mým cílem je udržitelná úprava stravovacích návyků vedoucí ke zdravému tělu i duši. Služby jsou určeny především pro ty, kteří chtějí redukovat váhu, nabírat svalovou hmotu, řešit nejvhodnější výživu v době těhotenství a kojení, řešit svá zdravotní omezení jako je diabetes, metabolický syndrom, celiakie, dále pak vegetariánům a vegánům, ale samozřejmě i všem ostatním, kteří mají zájem o zdravou racionální výživu. 

 

Jak spolupráce probíhá?

Služby poradny jsou poskytovány formou osobních konzultací a vypracování individuálního výživového či tréninkového plánu. Nejprve je třeba objednat se na VSTUPNÍ konzultaci, jejímž cílem je klienta podrobně diagnostikovat (tj. zjistit složení těla - obsah tuku, viscerální tuk, kosterní svalstvo, BMR, poměr pas/boky včetně dalších měření), zanalyzovat stávající stravovací životní návyky a celkový zdravotní stav, stanovit možnosti a další směřování spolupráce dle požadavků klienta. Následuje vytvoření komplexního výživového plánu.  

 

Komplexní výživový plán ušitý na míru Vašim metabolickým parametrům obsahuje:

- podrobnou analýzu současného jídelníčku klienta, vhodnou nutriční optimalizaci 
- analýza tělesných parametrů
- edukaci v oblasti výživy
- zhodnocení a optimalizaci pitného režimu
- zhodnocení a úpravu stravovacích návyků
- jídelníček na míru
- sportovní aktivity atd.

Po předání plánu je klient dále sledován v rámci tzv. kontrol.

 

O mě

Celoživotně se zajímám o zdravý životní styl. Chtěla bych pomáhat lidem, kteří to chtějí a potřebují, najít rovnováhu mezi energetickým příjmem a výdejem, ale hlavně k postoji sama sebe. Vycházím z vlastní zkušenosti zaměstnané, studující ženy, starající se o rodinu. Na mém kontě mnoho úspěšných redukcí. 

 

 


Objednávky na čísle

739 634 273