Služby

 

 

Individuální výživové plány

Individuální výživové plány zahrnují vstupní konzultaci a měření na Tanitě, analýzu dosavadního jídelníčku, optimalizaci stravovacích návyků a pitný režim, optimalizaci pohybových aktivit, nový stravovací plán na týden.
 

Racionální výživový plán

 • Tento plán je vhodný pro ty co chtějí zdravě jíst, upravit si stávající stravovací návyky a udržet si svoji dosavadní váhu.
   

Redukční výživový plán

 • Tento plán je vhodný pro ty co chtějí upravit svoji váhu s pomocí odborníka, vyzkoušeli různé diety bez úspěchu a rozhodli se věnovat pravidelné fyzické aktivitě. Trvalé výsledky, hubnete z tuků. Nový stravovací plán na týden.


Těhotenský výživový plán

 • Tento plán je vhodný pro ženy, které se rozhodli zdravě stravovat před plánovaným těhotenstvím, v době těhotenství a době kojení. Chtějí mít zastoupeny všechny důležité živiny ve svém jídelníčku.
   

Rodinný výživový plán

 • Tento plán je vhodný pro 2 dospělé osoby a jejich dítě. Kteří chtějí změnit dosavadní stravovací návyky, předcházet civilizačním chorobám a optimalizovat skladbu živin ve svém jídelníčku. Výživové plány jsou sestaveny ze stejných potravin, ale v jiném množství.
   

Manželský (partnerský) výživový plán

 • Tento plán je vhodný pro páry, co chtějí dodržovat zásady zdravé výživy, předcházet civilizačním chorobám, snížit tuky ve stravě. Výživové plány jsou sestaveny ze stejných potravin, ale v jiném množství.
   

 

Zvýhodněné programy

Zvýhodněné programy zahrnují vstupní konzultaci a měření na Tanitě , analýzu dosavadního jídelníčku, optimalizaci stravovacích návyků a pitný režim, optimalizaci pohybových aktivit, nový stravovací plán na týden, přepočet výživového plánu. Jsou vhodné pro racionální redukční individuální plán.
 

Čtvrtletní výživový plán

Půlroční výživový plán

Roční výživový plán

 

 


Objednávky na čísle

739 634 273